O velikostech

To, že naše popletené čepice sluší všem - dětem, mladým i dospělým, to je bez debat. Nicméně při výběru té správné popletené čepice dejte pozor na to, abyste si vybrali tu správnou velikost, která bude Vám nebo Vašim blízkým perfektně sedět.

V naší nabídce narazíte na tyto velikosti:

Mladí/dospělí

Je Vám mezi 6 - 99 lety? V tom případě je tato velikost ta pravá. Garantujeme Vám, že naše čepice sluší všem! Průměrný obvod čepice pro mladé a dospělé je 56 – 57 cm, čepice jsou však díky své elasticitě poměrně přizpůsobivé.

Děti

Velikost ideální pro děti mezi 2 - 5 lety. V některých případech také vhodná pro drobnější ženy a slečny. Průměrný obvod čepice pro děti je 50 cm. Dětské rukavice mají na knoflíčky přidělanou šňůrku, aby děti rukavice tak snadno neztratily, lze odejmout.

Miminka

Velikost určená pro ty nejmenší z popletené rodinky, tzn. ve věku mezi 3 až 18 měsíci.

Univerzální velikost

U zimních doplňků  jako jsou klapky na uši, čelenky a potahy na lyžařské i jiné helmy uvádíme tzv. univerzální velikost. Tyto výrobky jsou svou velikostí maximálně přizpůsobivé (klapky na uši se dají na obou stranách povysunout; čelenky mají na zadní straně dva knoflíčky pro vytvoření té správné velikosti a potahy na helmy mají po obvodu všitou stahovací gumu). Obecně tyto doplňky doporučujeme od 3 let.

V případě jakýchkoliv dotazů a nejasností ohledně velikostí, nebo výběru "té pravé" se na nás neváhejte obrátit. Náš popletený tým ochotně zodpoví jakékoliv Vaše dotazy. Můžete nás kontaktovat třeba na info@knitwits.cz