Příběh Knitwits™

Produktová řada Knitwits™ byla vyvinuta pod ochrannou známkou Active America Corp. v roce 2005 a rozšířila tak stávající nabídku velice úspěšné kanadské firmy DeLux, která navrhuje módní a vysoce kvalitní čepice a klobouky. Knitwits™ je značka, která se chce odlišit od běžných produktů, které jsou k dostání na světovém trhu. Kvalita a originalita je u Knitwits™ na prvním místě. Knitwits™ jsou stylové, pletené čepice a další pletené výrobky s velice originálním a nápaditým designem. S čepicemi a dalšími doplňky Knitwits™ dáte všem najevo, jaké zvíře v sobě ukrýváte! Produkty jsou vyrobeny z velmi kvalitní přírodní vlny z Nového Zélandu. Tato vlna obsahuje látku zvanou lanolin, která zajišťuje odolnost doplňků vůči vodě a zároveň podporuje jejich samočistící efekt. Fleecová podšívka v každé čepici a v rukavicích Knitwits™ zajišťuje komfort a udržuje teplo pro Vaše pohodlí v chladném počasí. Péče a kvalita produktů Knitwits™ je jedinečná a umožňuje značce udržet dominantní postavení na světových trzích. Knitwits™ nikdy nespí. Každým rokem rozšiřuje svou PoPletenou rodinku o další lákavé a naprosto originální výrobky.

Knitwits podporují tzv. spravedlivý obchod (fair trade). Svou výrobu přesouvají do zemí třetího světa a přinášejí tak pracovní příležitosti do míst, kde je to opravdu potřeba. Každá čepice je pečlivě ručně vyrobena šikovnými řemeslníky z Nepálu. Firma se pak dělí s řemeslníky o své zisky a pomáhá tak zvyšovat jejich životní úroveň. Většina řemeslníků, kteří vyrábějí naše pletené výrobky, jsou ženy z malých vesnic v okolí Kathmandu. Pracují u sebe doma jejich vlastním tempem. Active America Corp. obchoduje pouze s takovými partnery, kteří dodržují zákony a vytváří pro své zaměstnance přátelské pracovní prostředí. Dodavatelé firmy nesmí uplatňovat žádné hanlivé, vykořisťující či protizákonné praktiky na pracovišti.

Historie Knitwits™ se začala odvíjet od osudného setkání objevitele a návrháře těchto nádherných výrobků s mladým tibetským párem a jejich rodinou, která byla na začátku své podnikatelské pletací kariéry. Od té doby začal David Setka a jeho obchodní partner Stephen Acheson spolupracovat s exkluzivním dodavatelem pleteného zboží. V průběhu let jejich podniky rostly a vyvíjely se společně. Knitwits™ si tak vybudovaly pevné pouto s nepálskými protějšky. Náš dodavatel tak zaměstnává více než 150 lidí v jedné z exkluzivních dílen v Kathmandu a dovoluje jim pracovat i ze svých domovů. Knitwits™ tak poskytují zaměstnancům jedny z nejlepších pracovních podmínek v Nepálu. Pracovní procesy Knitwits™ splňují velice přísné normy ISO 14001. Základním záměrem normy je podpora ochrany životního prostředí a prevence znečišťování.

Od roku 2001 Active America Corp. podporuje charitativní organizace v Nepálu, Ekvádoru a Mexiku. Veškeré aktivity neziskové organizace Antardristi Nepál (http://www.antardristi.com.np) jsou financovány právě touto společností. Dále je finanční pomoc směřována na podporu charitativních prací v Nepálu (http://www.joy.org.np). Kromě toho je procento zisků společnosti darováno na podporu různých dětských domovů v zahraničí.

Nyní Vám http://www.knitwits.cz (nebo také http://www.popletenecepice.cz) přináší tyto úžasné pletené čepice a další zimní doplňky do České republiky a na Slovensko. Staňte se členem naší PoPletené Knitwits rodinky!

Ahoj všichni!

Vítejte na našem PoPleteném blogu. To, že jste zavítali na náš blog je pouze důkazem toho, že Vás úžasné a originální výrobky Knitwits zaujaly stejně tak jako již zaujaly miliony lidí po celém světě před Vámi. Vítáme Vás v PoPletené rodince!